Login
İçindesin: Ev > Online Canlı Dart Oyunları

Online Canlı Dart Oyunları

Identifícate

Online Canlı Dart Oyunları

Bugünkü Planlanmış Yarışmalar

Bugünkü Planlanmış Yarışmalar 23/05/2018 Büyütmek için tıklayın

501 Masters Sbg. B 2

Austria
Yerel Takım:

DAWN 808

(POSTSPORTSTUEBL, Salzburg)

VS

Ziyaretçi Takım:

Big Horns

(CAFE WHY NOT H, Salzburg)

Zaman:
08:00:00

HappyGame Champions

Austria
Yerel Takım:

DC Alcatraz

(RATSHERRNKELLER, Oberösterreich)

VS

Ziyaretçi Takım:

501 Dart Sharks

(501 DOUBLE OUT 1, Oberösterreich)

Zaman:
08:00:00

S-L-L Mittwoch

Germany
Yerel Takım:

DC ATLANTIC

(ATLANTIC_02, Baden-württemberg)

VS

Ziyaretçi Takım:

Getreidejünger

(BISTRO FRAPPE, Niedersachsen)

Zaman:
19:30:00
Yerel Takım:

Palast Garde

(CBC_01, Nordrhein-westfalen)

VS

Ziyaretçi Takım:

Team Effet

(BILLCAFEEFFET_12, Nordrhein-westfalen)

Zaman:
19:30:00
Yerel Takım:

DC Black Horse

(BISTRO BääM_01, Baden-württemberg)

VS

Ziyaretçi Takım:

Alpen Pub

(SPIELH.ALPEN_1, Bayern)

Zaman:
19:30:00
Yerel Takım:

Rack n Roller

(RACK N ROLL_01, Nordrhein-westfalen)

VS

Ziyaretçi Takım:

Madness Lions

(BRäUBURSCH_02, Bayern)

Zaman:
19:30:00

Liga D-Nasional

Indonesia
Yerel Takım:

WAHAHA

(HOTEL WAHAHA 2)

VS

Ziyaretçi Takım:

BLACK

(D3R 2, Daerah khusus ibukota jakarta)

Zaman:
15:00:00
Yerel Takım:

MKDC

(MK DAPOER, Sumatera utara)

VS

Ziyaretçi Takım:

OVERLIMIT 1

(BRAGA STATION 2, Jawa barat)

Zaman:
15:00:00
Yerel Takım:

DDCM

(D'ROCKZ 2, Sumatera utara)

VS

Ziyaretçi Takım:

PITSTOP

(PITSOP CAFE 2, Riau)

Zaman:
15:00:00
Yerel Takım:

SBIO

(SUMUR BANDUNG 10, Jawa barat)

VS

Ziyaretçi Takım:

OVERLIMIT 2

(BRAGA STATION 1, Jawa barat)

Zaman:
15:00:00

2ª CAT GRUPO B

Portugal
Yerel Takım:

CORETO DART'S

(CORETO BAR 1, Setúbal)

VS

Ziyaretçi Takım:

BAIRRO TEAM 1

(CAFE DO BAIRRO 2, Évora)

Zaman:
22:00:00

L-CRICKET-501 G31

Spain
Yerel Takım:

LOS JUJAS

(BAR CASTAÑO, Madrid)

VS

Ziyaretçi Takım:

ALAVENTURA

(ALAVENTURA, Madrid)

Zaman:
21:30:00
Yerel Takım:

THE LIONS OF VELADA1

(CAFETERIA VELAD, Madrid)

VS

Ziyaretçi Takım:

MARCONI DARTS

(BAR GREDOS, Madrid)

Zaman:
21:30:00
Yerel Takım:

DISTRITO 21

(DISTRITO 21, Madrid)

VS

Ziyaretçi Takım:

EL PARQUE

(BAR EL PARQUE, Madrid)

Zaman:
21:30:00

L-CRICKET-501 G35

Spain
Yerel Takım:

VENTURINES

(ALAVENTURA, Madrid)

VS

Ziyaretçi Takım:

CASICIERRO

(CASA EXTREMEÑA, Madrid)

Zaman:
21:30:00

ONLINE 501-CRIKET 42

Spain
Yerel Takım:

MASSPASS

(CAFÉ SAN MARTÍN2, Zamora)

VS

Ziyaretçi Takım:

ESTRELLALITROS

(BAR LA ESTRELLA, Madrid)

Zaman:
21:30:00

C PRIMAV. 18 2A-G2

Spain
Yerel Takım:

CLAPTON A

(CLAPTON, Asturias)

VS

Ziyaretçi Takım:

GALES TIERRA

(GALES, Asturias)

Zaman:
18:00:00
Yerel Takım:

PATIO QUE YE OH

(AA01, Asturias)

VS

Ziyaretçi Takım:

NEW-DAR2

(DAR2, Asturias)

Zaman:
18:00:00
Yerel Takım:

PERDIGONESDARTS A

(GUILLEN, Asturias)

VS

Ziyaretçi Takım:

XAREU A

(ELXAREU, Asturias)

Zaman:
18:00:00
Yerel Takım:

ZAFIRO BULLS

(ZAFIRO, Asturias)

VS

Ziyaretçi Takım:

LOS LATIGOS

(EL FRESNO, Asturias)

Zaman:
18:00:00

F PRIMAV. 18 3A-G3

Spain
Yerel Takım:

CONCI E

(CHIGRE DE CONCI, Asturias)

VS

Ziyaretçi Takım:

PEOPLE 1

(CASA MARI_1, Asturias)

Zaman:
18:00:00

LIGA ON-LINE M-1

Spain
Yerel Takım:

N.C.PARK JONA

(N.C.PARK 3, Barcelona)

VS

Ziyaretçi Takım:

LAS PALOMAS

(BAR LAS PALOMAS, Barcelona)

Zaman:
20:15:00
Yerel Takım:

BRA VALMAR TATU

(BRASERIA VALMAR, Barcelona)

VS

Ziyaretçi Takım:

N.C.PARK DRIVER

(N.C.PARK 2, Barcelona)

Zaman:
20:15:00
Yerel Takım:

NURIA SERVOS

(BAR NURIA, Barcelona)

VS

Ziyaretçi Takım:

STRAVAGANCE DANI

(BAR STRAVAGANCE, Barcelona)

Zaman:
20:15:00

LIGA ON-LINE M-2

Spain
Yerel Takım:

CARTEYA JUANMA

(NUEVA CARTEYA 1, Barcelona)

VS

Ziyaretçi Takım:

N.C. PARK POCHOLO

(N.C.PARK 1, Barcelona)

Zaman:
20:15:00
Yerel Takım:

VANDALIA JULIUS

(BAR VANDALIA, Barcelona)

VS

Ziyaretçi Takım:

EL NIDO JORDI

(ELNIDO DEL AGULA, Barcelona)

Zaman:
20:15:00
Yerel Takım:

VANDALIA BENI

(BAR VANDALIA 2, Barcelona)

VS

Ziyaretçi Takım:

FR. BB+ PATXI

(BAR BB, Barcelona)

Zaman:
20:15:00

COPA TERUEL TERCERA

Spain
Yerel Takım:

LA CHOZA

(LA PLAZA, Teruel)

VS

Ziyaretçi Takım:

LION

(LION, Teruel)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

HAPPY 2

(PUB HAPPINESS, Teruel)

VS

Ziyaretçi Takım:

EL CRUCE

(CRUCE, Teruel)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

LA BODEGUITA

(LA BODEGUITA1, Teruel)

VS

Ziyaretçi Takım:

CASA CERVEZA

(CASA CERVEZA, Teruel)

Zaman:
21:00:00

COPA TERUEL SEXTA B

Spain
Yerel Takım:

BULUWOMEN

(EL ESCALON, Teruel)

VS

Ziyaretçi Takım:

HAPPYGIRLS

(PUB HAPPINESS 2, Teruel)

Zaman:
21:00:00

UNITED LEAGUE G-3

Spain
Yerel Takım:

CENTRE TOP

(CAFE BAR CENTRE, Barcelona)

VS

Ziyaretçi Takım:

LIONS DARTS

(ROLEN'S, Jaén)

Zaman:
19:00:00

UNITED LEAGUE G-5

Spain
Yerel Takım:

LOS GORDITOS

(BAR RICKY 1, Huelva)

VS

Ziyaretçi Takım:

DARDS AT.OLOT

(CAMPING TRIES 1, Girona)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

TRES TRISTES TRIPLES

(BAR JALI, Jaén)

VS

Ziyaretçi Takım:

BAROK 2

(BAROK 1, Córdoba)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

SIN MIEDO Y SIN NA

(CAFE TIFFANY.S, Murcia)

VS

Ziyaretçi Takım:

RINCONCITO

(RINCON DARDERO 1, Huelva)

Zaman:
21:00:00

UNITED LEAGUE G-6

Spain
Yerel Takım:

BARBER SHOP

(CAF.DIMARMO 1, Huelva)

VS

Ziyaretçi Takım:

ARQUILLO

(EL ARQUILLO, Málaga)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

EL MURAL

(EL MURAL, Girona)

VS

Ziyaretçi Takım:

MIRANDA

(MIRANDA 1, Huelva)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

HABANA 10

(POOL HABANA8.1, Málaga)

VS

Ziyaretçi Takım:

YAROAN 3

(YAROAN 1, Huelva)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

CALA TRABAS

(LA CALA 6, Barcelona)

VS

Ziyaretçi Takım:

TERRERO A

(LA PERLA NEW, Las palmas)

Zaman:
21:00:00

UNITED LEAGUE G-7

Spain
Yerel Takım:

EL ARCA DE NOE

(CAFE 33, Illes balears)

VS

Ziyaretçi Takım:

LOS FLOJOS

(PEÑA LOS FLOJOS, Huelva)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

TOMATE UNA

(GAUDI BCN 3, Barcelona)

VS

Ziyaretçi Takım:

EL HOLANDES

(EL HOLANDES, Córdoba)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

TROPIK

(ALDER , Araba)

VS

Ziyaretçi Takım:

BLACK DARTS

(LA BODEGUITA , Las palmas)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

VILLA STARS

(LA VILLA NEW, Las palmas)

VS

Ziyaretçi Takım:

DESPERADO CALIFORNIA

(CALIFORNIA 4, Burgos)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

CALA-CHARCA

(LA CALA 4, Barcelona)

VS

Ziyaretçi Takım:

AMANECER

(PUB AMANECER 1, Almería)

Zaman:
21:00:00

UNITED LEAGUE G-12

Spain
Yerel Takım:

LOS PICHA

(BAR EL PICHA, Huelva)

VS

Ziyaretçi Takım:

CALA-BOCAS

(LA CALA 4, Barcelona)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

PICK & ROLL

(PICK & ROLL, Burgos)

VS

Ziyaretçi Takım:

EPOCAZUSHUAIA

(ZUSHUAIA-B-32, Zamora)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

FRENAZO

(EL FRENAZO-A-71, Zamora)

VS

Ziyaretçi Takım:

YAROAN 2

(YAROAN 1, Huelva)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

TERRERO B

(LA PERLA 2, Las palmas)

VS

Ziyaretçi Takım:

UNIÓ TEAM

(CLUB LA UNION, Tarragona)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

JAGGER TEAM

(TOWER1, Tarragona)

VS

Ziyaretçi Takım:

LION DARTS 2

(ROLEN'S, Jaén)

Zaman:
21:00:00

UNITED LEAGUE G-14

Spain
Yerel Takım:

FRANMA

(FRANMA BAR, Málaga)

VS

Ziyaretçi Takım:

TEAM LOS ROSALES

(LOS ROSALES 1, Córdoba)

Zaman:
20:00:00

UNITED LEAGUE G-15

Spain
Yerel Takım:

RAGNAROK

(VALHALLA 2, Almería)

VS

Ziyaretçi Takım:

BAR DE MOE'S

(BAR DE MOE'S, Barcelona)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

NO DAMOS NI UNA

(GAUDI BCN 3, Barcelona)

VS

Ziyaretçi Takım:

ASSASSINS

(LA BODEGUITA , Las palmas)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

ARES

(PASION INFINITA, Córdoba)

VS

Ziyaretçi Takım:

HABANA.O

(POOL HABANA8.3, Málaga)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

CALA-MONI

(LA CALA 1, Barcelona)

VS

Ziyaretçi Takım:

MEDIDARTS

(BAR MEDITERRANEO, Barcelona)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

BULL TEAM

(NEW STEREO 1, Murcia)

VS

Ziyaretçi Takım:

CHARLIE`S TEAM

(BAR CARLITOS, Barcelona)

Zaman:
21:00:00

UNITED LEAGUE FEM

Spain
Yerel Takım:

VILLA GIRLS

(LA VILLA NEW, Las palmas)

VS

Ziyaretçi Takım:

LAS VENGADORAS

(TOWER, Tarragona)

Zaman:
21:00:00

Wed Ladies Doubles

USA
Yerel Takım:

American Legion 1

(AM. LEGION 1, Arizona)

VS

Ziyaretçi Takım:

Sage & Sands 2

(SAGE & SANDS, Arizona)

Zaman:
16:00:00
Yerel Takım:

Sage & Sands 1

(SAGE & SANDS, Arizona)

VS

Ziyaretçi Takım:

Whiskey Road 1

(WHISKEY ROAD, Arizona)

Zaman:
16:00:00

Feminino 1

Portugal
Yerel Takım:

DEBBY

(CORETO BAR 1, Setúbal)

VS

Ziyaretçi Takım:

SANDRA S.

(AS DUN@S PVZ, Porto)

Zaman:
22:15:00
Yerel Takım:

CATIA

( TA-SE 2, Porto)

VS

Ziyaretçi Takım:

XanaMadeir

(MAMAS VACA, Madeira)

Zaman:
22:15:00
Yerel Takım:

NEUZA

(DARTS BAR, Lisboa)

VS

Ziyaretçi Takım:

BAD GIRL 2

( SALAO EUROPA, Porto)

Zaman:
22:15:00
Yerel Takım:

CAROCHINHA

(GARDEN COFFEE 1, Porto)

VS

Ziyaretçi Takım:

DIANA

(CAFÉ COOL 1, Santarém)

Zaman:
22:15:00

Feminino 2

Portugal
Yerel Takım:

VANESSA

(JR 3, Portalegre)

VS

Ziyaretçi Takım:

DAMY

(BAR FANTASTICO, Portalegre)

Zaman:
23:00:00
Yerel Takım:

RITA

(S PEDRO CAFE, Viseu)

VS

Ziyaretçi Takım:

TECAS

(SALÃO REAL POOL1, Évora)

Zaman:
23:00:00
Yerel Takım:

SAPINHA

(BARVERA, Vila real)

VS

Ziyaretçi Takım:

PEIXINHO

(TRASILVANIA, Viseu)

Zaman:
23:00:00
Yerel Takım:

MARTA

(SPORTS CAFFE, Coimbra)

VS

Ziyaretçi Takım:

MANÉ

(KATE KERO 1, Lisboa)

Zaman:
23:00:00
Aşağıdaki yerel saati kullanarak hesaplanan zaman çizelgesi:
(Europe/Berlin)
GMT +2
Radikal Players En İyi Dart Oyuncuları Topluluğu