Login
İçindesin: Ev > Online Canlı Dart Oyunları

Online Canlı Dart Oyunları

Identifícate

Online Canlı Dart Oyunları

Bugünkü Planlanmış Yarışmalar

Bugünkü Planlanmış Yarışmalar 22/01/2018 Büyütmek için tıklayın

3ª CAT GRUPO C

Portugal
Yerel Takım:

CAFE LAGOA

(CAFE LAGOA, Santarém)

VS

Ziyaretçi Takım:

BAIRRO TEAM 3

(CAFE DO BAIRRO 2, Évora)

Zaman:
22:00:00

Gaya Win Grupo A

Portugal
Yerel Takım:

Sandim Team

(SANDIM, Braga)

VS

Ziyaretçi Takım:

Cruzeiro

(CRUZEIRO 2, Braga)

Zaman:
20:00:00

Gaya Win Grupo B

Portugal
Yerel Takım:

Farrapos

(SAX BAR, Braga)

VS

Ziyaretçi Takım:

104 Team

(CONVíVIO 104, Aveiro)

Zaman:
20:00:00
Yerel Takım:

Ultras RM

(FAVELA VIP, Braga)

VS

Ziyaretçi Takım:

T Zero 1

(T ZERO, Viana do castelo)

Zaman:
20:00:00

LIGA NAVEGAXTION

Portugal
Yerel Takım:

TEAMTARRIO

(CAFE TARRIO, Porto)

VS

Ziyaretçi Takım:

S-PAULO-B

(CAFE S. PAULO, Porto)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

BLACK A

( BLACK&WHITE, Porto)

VS

Ziyaretçi Takım:

MARTINIS

( MARTINIS, Porto)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

DESTROYERS

( ARC PIAS, Porto)

VS

Ziyaretçi Takım:

PEDROSEDE1

( SEDE CRISTELOS, Porto)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

S-PAULO-A

(CAFE S. PAULO, Porto)

VS

Ziyaretçi Takım:

BLACK B

( BLACK&WHITE, Porto)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

CRUZ DARTS

( CAFE DA CRUZ, Porto)

VS

Ziyaretçi Takım:

ADESKABIR1

( ADESKABIR, Porto)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

TOUR_NE

( TOUR_NE, Porto)

VS

Ziyaretçi Takım:

TARRIOTEAM

(CAFE TARRIO, Porto)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

ADESKABIR2

( ADESKABIR, Porto)

VS

Ziyaretçi Takım:

ST. ANDRE

(ST. ANDRE, Porto)

Zaman:
21:00:00

NAVEGAXTION

Portugal
Yerel Takım:

COLECTIVO

( TA-SE, Porto)

VS

Ziyaretçi Takım:

GcmInsigne

( GCM DARTS, Porto)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

GcmDragons

( GCM DARTS, Porto)

VS

Ziyaretçi Takım:

GOLFIDART1

( CAFE GOLFINHO, Porto)

Zaman:
21:00:00

NAVEGAXTION

Portugal
Yerel Takım:

EUROPA DARDOS

( SALAO EUROPA, Porto)

VS

Ziyaretçi Takım:

CIBERTEAM

( CIBER CONCEPT, Porto)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

FAMA DARTS

( FALSA FAMA, Porto)

VS

Ziyaretçi Takım:

SPECIALONE

( 2 SPECIALONE'S, Porto)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

MASTERCIBER

( CIBER CONCEPT, Porto)

VS

Ziyaretçi Takım:

FAMA GIRLS

( FALSA FAMA, Porto)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

SPECIALONE GIRLS

( 2 SPECIALONE'S, Porto)

VS

Ziyaretçi Takım:

MAINHA

( MAINHA, Porto)

Zaman:
21:00:00

LIGA ON-LINE J-4

Spain
Yerel Takım:

EL NIDO PEMAN

(ELNIDO DEL AGULA, Barcelona)

VS

Ziyaretçi Takım:

VANDALIA JORDI

(BAR VANDALIA, Barcelona)

Zaman:
20:30:00

FEMENINO TERUEL

Spain
Yerel Takım:

SUPERNENAS

(LE TOUR, Teruel)

VS

Ziyaretçi Takım:

BULUWOMEN

(EL ESCALON, Teruel)

Zaman:
21:00:00

A OTOÑO 17 1A

Spain
Yerel Takım:

KARCHYTOS B

(KARCHY -BAR, Zamora)

VS

Ziyaretçi Takım:

VEGATIN

(CAFE LA VEGA, Asturias)

Zaman:
18:00:00
Yerel Takım:

PEOPLE TRAKA

(CASA MARI, Asturias)

VS

Ziyaretçi Takım:

AMERICAN

(AMERICAN, Asturias)

Zaman:
18:00:00
Yerel Takım:

PATIO QUE YE OH

(QUE YE OH, Asturias)

VS

Ziyaretçi Takım:

CONCI D

(CHIGRE DE CONCI, Asturias)

Zaman:
18:00:00

D OTOÑO 17 3A-G1

Spain
Yerel Takım:

X FUERA

(VERTICE, Asturias)

VS

Ziyaretçi Takım:

EL TAPEO DE DAMI B

(TAPEO DE DAMI, Asturias)

Zaman:
18:00:00
Yerel Takım:

PERDIGONESDARTS B

(GUILLEN, Asturias)

VS

Ziyaretçi Takım:

TRISTANDARTS

(TRISTAN-BAR, Zamora)

Zaman:
18:00:00
Yerel Takım:

XOLOT

(XOLOT, Asturias)

VS

Ziyaretçi Takım:

GALES MAR

(GALES, Asturias)

Zaman:
18:00:00

UNITED LEAGUE G-1

Spain
Yerel Takım:

DI MARMO

(CAF.DIMARMO 1, Huelva)

VS

Ziyaretçi Takım:

LOS PA PAM

(TOWER, Tarragona)

Zaman:
21:00:00

ONLINE CRIKET-501 49

Spain
Yerel Takım:

CAPRICHO

(BAR EL CAPRICHO, Madrid)

VS

Ziyaretçi Takım:

3 HERMANAS

(CAF. 3 HERMANAS, Madrid)

Zaman:
21:30:00
Yerel Takım:

EL AGUJERO D AL LADO

(LA TERTULIA, Valladolid)

VS

Ziyaretçi Takım:

ECHATE MENOS

(BAR LEO, Madrid)

Zaman:
21:30:00
Yerel Takım:

BADAJOS

(PUB LA JUNGLA 2, Cuenca)

VS

Ziyaretçi Takım:

A.J. DART'S

(AJ CAFETERIA, Madrid)

Zaman:
21:30:00

ONLINE CRIKET-501 50

Spain
Yerel Takım:

DRAGON'S OF VELADA

(CAFETERIA VELADA, Madrid)

VS

Ziyaretçi Takım:

VILLAPARDO MASTER

(LA JUNGLA, Cuenca)

Zaman:
21:30:00
Yerel Takım:

TXOKOS J&B

(PUB J.B, Cantabria)

VS

Ziyaretçi Takım:

ALAVENTURA

(ALAVENTURA, Madrid)

Zaman:
21:30:00

2018 soft spring

USA
Yerel Takım:

Destroyers

(GAME TIME, Texas)

VS

Ziyaretçi Takım:

Drunk By 9

(GAME TIME, Texas)

Zaman:
04:09:00
Yerel Takım:

One Hole Away

(GAME TIME, Texas)

VS

Ziyaretçi Takım:

Dartaholics

(GAME TIME, Texas)

Zaman:
04:09:00
Yerel Takım:

Burnt

(GAME TIME, Texas)

VS

Ziyaretçi Takım:

Far Far Away

(GAME TIME, Texas)

Zaman:
04:09:00
Yerel Takım:

Misfits

(GAME TIME, Texas)

VS

Ziyaretçi Takım:

New Shooters

(GAME TIME, Texas)

Zaman:
04:09:00
Yerel Takım:

Tons of Bull

(GAME TIME, Texas)

VS

Ziyaretçi Takım:

Whos Next

(GAME TIME, Texas)

Zaman:
04:09:00
Aşağıdaki yerel saati kullanarak hesaplanan zaman çizelgesi:
(Europe/Berlin)
GMT +1
Radikal Players En İyi Dart Oyuncuları Topluluğu