Login
İçindesin: Ev > Online Canlı Dart Oyunları

Online Canlı Dart Oyunları

Online Canlı Dart Oyunları

Bugünkü Planlanmış Yarışmalar

Bugünkü Planlanmış Yarışmalar 20/07/2018 Büyütmek için tıklayın

NO-ODL Gruppe 2

Germany
Yerel Takım:

Die Dart-Monkeys

(SPIELPARADIES_02, Mecklenburg-vorpommern)

VS

Ziyaretçi Takım:

Team Tivoli

(IM TIVOLI_02, Hamburg)

Zaman:
19:30:00

S-L-L Freitag 2

Germany
Yerel Takım:

Die Kanonen

(ZUM HASENPATT_01, Nordrhein-westfalen)

VS

Ziyaretçi Takım:

Radikale Straubinger

(ZICK ZACK_01, Bayern)

Zaman:
19:30:00
Yerel Takım:

Team Papala-Pub

(PAPALA-PUB, Nordrhein-westfalen)

VS

Ziyaretçi Takım:

Läuft bei Uns

(WERNER B. POINT, Nordrhein-westfalen)

Zaman:
19:30:00

LIGA VERANO G16

Spain
Yerel Takım:

DART'S DONPI 3.0

(BAR DONPI, Madrid)

VS

Ziyaretçi Takım:

ECHATE MENOS

(CAFETERIA PARIS-01, Madrid)

Zaman:
21:30:00
Yerel Takım:

LA CORDOESA II

(LA CORDOBESA, Madrid)

VS

Ziyaretçi Takım:

CANARIAS PLAY

(BAR GREDOS, Madrid)

Zaman:
21:30:00
Yerel Takım:

3 HERMANAS II

(CAF. 3 HERMANAS, Madrid)

VS

Ziyaretçi Takım:

PUMUS

(CASA EXTREMEÑA, Madrid)

Zaman:
21:30:00
Yerel Takım:

SUPER ARRIS

(ARRIS 2, Madrid)

VS

Ziyaretçi Takım:

MALDITOS BAR DARDOS

(VAYA CAFE, Madrid)

Zaman:
21:30:00

UNITED LEAGUE G-6

Spain
Yerel Takım:

COMOPANES

(POOL HABANA 2-1, Málaga)

VS

Ziyaretçi Takım:

ARQUILLO

(EL ARQUILLO, Málaga)

Zaman:
21:00:00

UNITED LEAGUE G-8

Spain
Yerel Takım:

GUARAPO 2

(GUARAPO NEW, Las palmas)

VS

Ziyaretçi Takım:

PUB TJ

(PUB TJ, Málaga)

Zaman:
19:00:00
Yerel Takım:

VILLA 2

(LA VILLA NEW, Las palmas)

VS

Ziyaretçi Takım:

CENTRE TEAM

(CAFE BAR CENTRE, Barcelona)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

EAGLE SPORT FONGAS

(CAF.DIMARMO 1, Huelva)

VS

Ziyaretçi Takım:

CALA-COLES

(LA CALA 1, Barcelona)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

BUNGALOW

(BUNGALOW 1, Murcia)

VS

Ziyaretçi Takım:

PUB YUKA

(PUB YUKA 1, Málaga)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

VALLA 4 !!!

(BAROK 1, Córdoba)

VS

Ziyaretçi Takım:

NELSON TEAM

(VALHALLA 1, Almería)

Zaman:
21:00:00

UNITED LEAGUE G-10

Spain
Yerel Takım:

ARIADNA ISABELA

(ARIADNA ISABELA, Girona)

VS

Ziyaretçi Takım:

MONACO

(MONACO, Cuenca)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

DE ARCE

(DE ARCE, Illes balears)

VS

Ziyaretçi Takım:

LO QUE DIGA LA RUBIA

(VIDEO FOX 3, Burgos)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

PALASDART

(DEDALO CAFE, Sevilla)

VS

Ziyaretçi Takım:

SPARTAN DEVIL

(BARRIAL, Las palmas)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

OPEN CAFE

(OPEN CAFE 1, Córdoba)

VS

Ziyaretçi Takım:

GALDARD0S-BARSEVILLA

(SEVILLA-A-83, Valladolid)

Zaman:
21:00:00

ACTP NUCIA GR 3

Spain
Yerel Takım:

LOS DEL CLUB

(CLUB DE TENIS, Illes balears)

VS

Ziyaretçi Takım:

THE BALLANTINE'S

(CASA SEVILLA, Barcelona)

Zaman:
18:00:00

PAREJAS Grupo-1

Spain
Yerel Takım:

KIOSKO 1

(KIOSCO, Teruel)

VS

Ziyaretçi Takım:

VILLANOS 2

(LA VILLA 2-1, La rioja)

Zaman:
21:30:00

Prova Dual V10_2

Spain
Yerel Takım:

EQ02

(DESPATX DIRECCIó-1, Barcelona)

VS

Ziyaretçi Takım:

EQ07

()

Zaman:
05:09:00
Yerel Takım:

EQ05

()

VS

Ziyaretçi Takım:

EQ06

()

Zaman:
05:19:00
Yerel Takım:

EQ08

()

VS

Ziyaretçi Takım:

EQ04

()

Zaman:
05:29:00

STRYKER 7/19 LV2

USA
Yerel Takım:

JACQUE

(SNEEKY PETES 1-01, Virginia)

VS

Ziyaretçi Takım:

TIM

(SANDBAR 3-01, Virginia)

Zaman:
05:09:00

USDC THUR 34 LVL 2

USA
Yerel Takım:

BEEJAY WELLS

(TONIC BAR #2-01, Texas)

VS

Ziyaretçi Takım:

JORDAN ROBERTS

(BIG BILLS 3-01, Michigan)

Zaman:
05:09:00
Aşağıdaki yerel saati kullanarak hesaplanan zaman çizelgesi:
(Europe/Berlin)
GMT +2
Radikal Players En İyi Dart Oyuncuları Topluluğu