Login
İçindesin: Ev > Online Canlı Dart Oyunları

Online Canlı Dart Oyunları

Online Canlı Dart Oyunları

Bugünkü Planlanmış Yarışmalar

Bugünkü Planlanmış Yarışmalar 13/11/2019 Büyütmek için tıklayın

501 Masters Sbg. B 3

08:00:00  08:00:00
Yerel Takım   The Dartflyers   STILLE NACHT EK-001, Salzburg

VS

Ziyaretçi Takım   Crazy Ducks   GH NEUWIRT-002, Salzburg)

Doppel-Team AH

20:00:00  20:00:00
Yerel Takım   Bürgis   BüRGERHAUS_01-001, Nordrhein-westfalen

VS

Ziyaretçi Takım   Sons of Darts 2   BURGSTASCHäN_02-002, Nordrhein-westfalen)
20:00:00  20:00:00
Yerel Takım   Irish Dartkings   IRISH PUB_03-003, Niedersachsen

VS

Ziyaretçi Takım   Sons of Darts 1   BURGSTASCHäN_04-004, Nordrhein-westfalen)
20:00:00  20:00:00
Yerel Takım   Dartkönige   IRISH PUB_01-001, Niedersachsen

VS

Ziyaretçi Takım   Die Hafensänger   BILLCAFEEFFET_09-009, Nordrhein-westfalen)
20:00:00  20:00:00
Yerel Takım   Steinf. Dart-Freunde   BILLCAFEEFFET_08-008, Nordrhein-westfalen

VS

Ziyaretçi Takım   Irish Pub Kings   IRISH PUB_02-002, Niedersachsen)

Highscore Høst C

08:00:00  08:00:00
Yerel Takım   Daniel VSOP   CAFE 3B 6-001, Sør-trøndelag

VS

Ziyaretçi Takım   Useless   VERTSHUSET 1-001, Sør-trøndelag)
08:00:00  08:00:00
Yerel Takım   Strike   BROOKLYN SPORT-001, Sør-trøndelag

VS

Ziyaretçi Takım   Møllenberg DT   VERTSHUSET 2-001, Sør-trøndelag)

Online HØST B

12:00:00  12:00:00
Yerel Takım   Crickets1   GALGEBERG CORNER-001, Oslo

VS

Ziyaretçi Takım   Meyer 1   MEYER CAFÈ-006, Østfold)
12:00:00  12:00:00
Yerel Takım   Fjernstyrt   O'LEARYS NEDE-001, Sør-trøndelag

VS

Ziyaretçi Takım   WO - Ikke kamp   HAVNELAGERET-001, Østfold)
12:00:00  12:00:00
Yerel Takım   Trønderdogs   CAFE 3B 2-001, Sør-trøndelag

VS

Ziyaretçi Takım   DGA   GALGEBERG 2-001, Oslo)
12:00:00  12:00:00
Yerel Takım   Mixup   KONGENS BRYGGE-002, Østfold

VS

Ziyaretçi Takım   OJ - MOSS   MEYER CAFÉ-001, Østfold)

TDS.Equipas Grupo B

19:00:00  19:00:00
Yerel Takım   TZero   T ZERO-001, portugal

VS

Ziyaretçi Takım   Pardais ao Ninho   CANTINHO PASSAL-001, Aveiro)
19:00:00  19:00:00
Yerel Takım   Leme Team   O LEME-001, Viana do castelo

VS

Ziyaretçi Takım   RIP   TEPUY CAFé-001, Braga)
19:00:00  19:00:00
Yerel Takım   Quê Darts   BAR QUê-001, Viana do castelo

VS

Ziyaretçi Takım   Convívio 104   CONVíVIO 1@4-001, Aveiro)

1ª CAT. GRUPO A

22:30:00  22:30:00
Yerel Takım   CEBOLA GOODNIGHT   .CEBOLA NETCAFFÉ-001, Leiria

VS

Ziyaretçi Takım   CAFÉ ARTUR   CAFÉ ARTUR-001, Leiria)

1ª CAT. GRUPO B

22:00:00  22:00:00
Yerel Takım   ANCIAO DOUBLE BULL   O ANCIÃO-001, Lisboa

VS

Ziyaretçi Takım   GRELHADOS BELIEVERS   OS GRELHADOS-001, Setúbal)

2ª CAT. GRUPO B

22:00:00  22:00:00
Yerel Takım   KATE-KERO TEAM   KATE KERO -001, Lisboa

VS

Ziyaretçi Takım   FRAGATA SAGRES   C.SETAS FRAGATA-001, Setúbal)

UNITED LEAGUE G-20

20:00:00  20:00:00
Yerel Takım   2FF TEAM   DOS FF-001, Barcelona

VS

Ziyaretçi Takım   BOTIQUIN DARTS   GAUDI-003, Barcelona)
20:00:00  20:00:00
Yerel Takım   HIRUKOITZA   LVDVS 2-001, Araba

VS

Ziyaretçi Takım   ALMAGRO DARTS 2   BAR LAS TAPAS 1-001, Almería)
21:00:00  21:00:00
Yerel Takım   CUBO Y MORROS   EL MURAL-002, Girona

VS

Ziyaretçi Takım   SANT MARTI   CP SANT MARTÍ-001, Barcelona)
21:00:00  21:00:00
Yerel Takım   KAFE KON K   KAFE CON K-001, Araba

VS

Ziyaretçi Takım   CAFE CENTRE SVH   CENTRE CAFE-001, Barcelona)
21:00:00  21:00:00
Yerel Takım   MOE'S 2   BAR DE MOE'S-001, Barcelona

VS

Ziyaretçi Takım   GRATACEL 2   TASCA DEL GRATA-002, Barcelona)

UNITED LEAGUE G-17

21:00:00  21:00:00
Yerel Takım   DON PEPON   DON PEPON-001, Málaga

VS

Ziyaretçi Takım   PICK&ROLL   PICK & ROLL-001, Burgos)
21:00:00  21:00:00
Yerel Takım   TROPEZON   EL TROPEZON-002, Barcelona

VS

Ziyaretçi Takım   OIANDI TEAM   OIANDI-001, Araba)
21:00:00  21:00:00
Yerel Takım   TRIPLEOUT   ORIGEN CAFE BAR-001, Sevilla

VS

Ziyaretçi Takım   CUBANITA TEAM   CUBANITA2-001, Las palmas)
21:00:00  21:00:00
Yerel Takım   APETAS   LOS CASTILLOS 2-001, Araba

VS

Ziyaretçi Takım   SI PUEDO SI   CAFE TIFFANY'S-002, Murcia)
21:00:00  21:00:00
Yerel Takım   BAR TERRAZA 2   LA TERRAZA-002, Barcelona

VS

Ziyaretçi Takım   MEDIDARTS   LA CALA-003, Barcelona)

UNITED LEAGUE G-16

21:00:00  21:00:00
Yerel Takım   TRACIOS   LVDVS-001, Araba

VS

Ziyaretçi Takım   CALIFORNIA BRIVI   BAR CALIFORNIA-001, Burgos)
21:00:00  21:00:00
Yerel Takım   PARADA B   LA PARADA-001, Las palmas

VS

Ziyaretçi Takım   LOS CAFETEROS   EL CAFETÓ-001, Barcelona)
21:00:00  21:00:00
Yerel Takım   VIKINGOS   BAR LA PEÑA-001, Burgos

VS

Ziyaretçi Takım   OPEN CAFE 4   OPEN CAFE-001, Córdoba)
21:00:00  21:00:00
Yerel Takım   LOS PICHA   BAR EL PICHA-001, Huelva

VS

Ziyaretçi Takım   MIAMI   OASIS BAR -001, Barcelona)
21:00:00  21:00:00
Yerel Takım   DISCIPULOS DE MAY   GAUDI-001, Barcelona

VS

Ziyaretçi Takım   LOS CHARRITOS L'H   SUMMERTIME-001, Barcelona)

UNITED LEAGUE G-13

21:00:00  21:00:00
Yerel Takım   DOGSTOWN   DOGSTOWN-001, Barcelona

VS

Ziyaretçi Takım   `SPIEKE 2   'T SPIEKE_04-001, Antwerpen)
21:00:00  21:00:00
Yerel Takım   YAROAN   YAROAN 2-002, Huelva

VS

Ziyaretçi Takım   DARDITOS   OIANDI-001, Araba)
21:00:00  21:00:00
Yerel Takım   BORRACHINES DEL GATO   EL GATO GOLOSO-001, Las palmas

VS

Ziyaretçi Takım   CALA BFK   LA CALA-001, Barcelona)
21:00:00  21:00:00
Yerel Takım   LOS CHICOS DEL CQC   CQC-001, Málaga

VS

Ziyaretçi Takım   DOBLE BULL   ORIGEN CAFE BAR-001, Sevilla)
21:00:00  21:00:00
Yerel Takım   LA ALTEZA -DARTS   LA ALTEZA-001, Burgos

VS

Ziyaretçi Takım   EL RUN   EL RUN-001, Girona)

UNITED LEAGUE G-8

21:00:00  21:00:00
Yerel Takım   PARADETA TEAM   BAR LA PARADETA-001, Girona

VS

Ziyaretçi Takım   YAROAN 1   YAROAN 1-001, Huelva)
21:00:00  21:00:00
Yerel Takım   NEW SANT MARTI AK47   CP SANT MARTI-002, Barcelona

VS

Ziyaretçi Takım   BUNGALOW   BUNGALOW-001, Murcia)
21:00:00  21:00:00
Yerel Takım   LOS CACHONDOS   BAR GOYOTE-002, Barcelona

VS

Ziyaretçi Takım   MINUTO 93   FORNO PORTUGUES-001, Huelva)
21:00:00  21:00:00
Yerel Takım   FAMILIA DARTS   BAR EL PINAR-001, Cádiz

VS

Ziyaretçi Takım   TOWER 1   TOWER-001, Tarragona)
21:00:00  21:00:00
Yerel Takım   CALA-CHARCA   LA CALA-007, Barcelona

VS

Ziyaretçi Takım   LOS PAKETES   20 D- COPAS-001, Málaga)

LIGA ON-LINE M-1

20:00:00  20:00:00
Yerel Takım   MALAGA DAVID   BAR MALAGA 1-001, Barcelona

VS

Ziyaretçi Takım   N.C.PARK LLAMA   N.C.PARK 3-003, Barcelona)
20:00:00  20:00:00
Yerel Takım   STRAVAGANCE DANI   BAR STRAVAGANCE-001, Barcelona

VS

Ziyaretçi Takım   NURIA SERVOS   BAR NURIA-001, Barcelona)
20:00:00  20:00:00
Yerel Takım   C. LA MAURINA MICKY   CAMPO LA MAURINA-001, Barcelona

VS

Ziyaretçi Takım   DESCANSA   DESCANSA)
20:00:00  20:00:00
Yerel Takım   C.LA MAURINA JAVI   CAMPO MAURINA 2-001, Barcelona

VS

Ziyaretçi Takım   VANDALIA DANI   BAR VANDALIA 1-001, Barcelona)
20:00:00  20:00:00
Yerel Takım   GOLDEN BONA EDU   BAR GOLDEN BONA-001, Barcelona

VS

Ziyaretçi Takım   N.C.PARK TATE   N.C.PARK 1-001, Barcelona)

LIGA ON-LINE M-2

20:00:00  20:00:00
Yerel Takım   VALIRA PATXI   BAR VALIRA-001, Barcelona

VS

Ziyaretçi Takım   ZHU ZHU TOMAS   BAR ZHU ZHU-001, Barcelona)
20:00:00  20:00:00
Yerel Takım   ESCORIAL JOSE   BAR NOU ESCORIAL-001, Barcelona

VS

Ziyaretçi Takım   TAPAS 59 ERIC   BAR TAPAS 59-001, Barcelona)
20:00:00  20:00:00
Yerel Takım   ADRA BENI   BAR ADRA-01, Barcelona

VS

Ziyaretçi Takım   N.C.PARK PEMAN   N.C.PARK 3-003, Barcelona)
20:00:00  20:00:00
Yerel Takım   BON SUQUET   BAR BON SUQUET-01, Barcelona

VS

Ziyaretçi Takım   MARROS TORINO   BAR MARROS-01, Barcelona)

G-16 LIGA 301 BURGOS

08:00:00  08:00:00
Yerel Takım   GOURMETEROS   CAFE GRILLO 2-001, Burgos

VS

Ziyaretçi Takım   LAS DEL 16   4 X 4-001, Burgos)
08:00:00  08:00:00
Yerel Takım   MUNCHEN DARTS   MUNCHEN-001, Burgos

VS

Ziyaretçi Takım   HELLS BARBIES   BAR LA PEÑA-001, Burgos)

G-18 LIGA 301 BURGOS

08:00:00  08:00:00
Yerel Takım   BIRIM BAM BAM   COMUNEROS 2-001, Burgos

VS

Ziyaretçi Takım   GUAPAMENTE   ALTEZA 2-001, Burgos)

CONDOR DARTS LEAGUE

22:00:00  22:00:00
Yerel Takım   TATON B   NUEVO TATóN-001, Santa cruz de tenerife

VS

Ziyaretçi Takım   TATON A   NUEVO TATóN-001, Santa cruz de tenerife)

SEGUNDA TERUEL

21:00:00  21:00:00
Yerel Takım   NOAH´S   NOAH'S, Teruel

VS

Ziyaretçi Takım   LA CHOZA   LA PLAZA II-001, Teruel)
21:00:00  21:00:00
Yerel Takım   CULEBRAS   CASTILLO 1-001, Teruel

VS

Ziyaretçi Takım   RAYAS   PUB RAYAS, Teruel)
21:00:00  21:00:00
Yerel Takım   HAPPY 2   HAPPY-001, Teruel

VS

Ziyaretçi Takım   DARTSSQUAD   DISCOVERER, Teruel)
21:00:00  21:00:00
Yerel Takım   LOS GATITOS   LION 1-001, Teruel

VS

Ziyaretçi Takım   LA PLAZA   LA PLAZA, Teruel)

TERCERA TERUEL MIER

21:00:00  21:00:00
Yerel Takım   VODKA JUNIORS   CAPRY 2-001, Teruel

VS

Ziyaretçi Takım   EL CRUCE   PUB HAPPINESS-001, Teruel)
21:00:00  21:00:00
Yerel Takım   LAS LEONAS   LION 2-001, Teruel

VS

Ziyaretçi Takım   RUTA TEAM   RUTA 66-01, Teruel)
21:00:00  21:00:00
Yerel Takım   MILLENNIUM Z   MILLENNIUM 2-001, Teruel

VS

Ziyaretçi Takım   CANAL ZERO   CANAL ZERO 2 -001, Teruel)
21:00:00  21:00:00
Yerel Takım   TIRAFLEXAS   MILLENIUM 3-001, Teruel

VS

Ziyaretçi Takım   HAPPYGIRLS   HAPPY-001, Teruel)

G OTOÑO 19 3A-G3

18:00:00  18:00:00
Yerel Takım   CONCI E   CHIGRE CONCI 1-001, Asturias

VS

Ziyaretçi Takım   PEOPLE-1   CASA MARI_1-001, Asturias)
18:00:00  18:00:00
Yerel Takım   GALES MAR   GALES-001, Asturias

VS

Ziyaretçi Takım   LUPITAGIRLS   LUPITA-001, Asturias)
18:00:00  18:00:00
Yerel Takım   XAREU D   ELXAREU-001, Asturias

VS

Ziyaretçi Takım   TAPEO DE DAMI B   TAPEO DE DAMI-001, Asturias)
18:00:00  18:00:00
Yerel Takım   MAREA SUEVE   CLARIN-001, Asturias

VS

Ziyaretçi Takım   X FUERA   VERTICE-001, Asturias)

H OTOÑO 19 3A-G4

18:00:00  18:00:00
Yerel Takım   CHUPITEAM   LA VEGA 1-001, Asturias

VS

Ziyaretçi Takım   LOS DEL CHIGRE   CHIGRE CONCI 2-001, Asturias)

Doppel Di M.O. T4

23:18:00  23:18:00
Yerel Takım   Ex Bros   PINTE_01-001, Niedersachsen

VS

Ziyaretçi Takım   Zillobert   PARKHOTEL_09-009, Bayern)

Master 4

00:39:00  00:39:00
Yerel Takım   RODRIGUES   CANOA2-001, Madeira

VS

Ziyaretçi Takım   COLACO   CAFE O PEDRO, Guarda)

Master 2

22:15:00  22:15:00
Yerel Takım   LEAO   C. MADEIRA-KALIM-002, Leiria

VS

Ziyaretçi Takım   SERGIODECO   UNOSSO BAR NEW, Portalegre)
22:15:00  22:15:00
Yerel Takım   AGUIA   C. MADEIRA-KALIM-001, Leiria

VS

Ziyaretçi Takım   NINJA R   CAFE RITUAL 1, Aveiro)
22:15:00  22:15:00
Yerel Takım   QUEIROS   BAR SEVEN, Santarém

VS

Ziyaretçi Takım   JONNY   BAR O RAPOSO 2, Portalegre)
22:15:00  22:15:00
Yerel Takım   HUGO   KATE KERO -001, Lisboa

VS

Ziyaretçi Takım   RUI M   CORETO BAR, Setúbal)

Master 1

23:00:00  23:00:00
Yerel Takım   JAIME   CAFE VIBE-001, Lisboa

VS

Ziyaretçi Takım   REIS   PAST. NORTE SUL-001, Setúbal)
23:00:00  23:00:00
Yerel Takım   GOMES   CONVIVIO 104-017, Aveiro

VS

Ziyaretçi Takım   DINISantos   CASA DOS FADOS, Vila real)
23:00:00  23:00:00
Yerel Takım   COSTA   DYNAMIC POOL, Braga

VS

Ziyaretçi Takım   CARLOS   VELHA GUARDA, Bragança)
23:00:00  23:00:00
Yerel Takım   ZEUS   .CEBOLA NETCAFFÉ-001, Leiria

VS

Ziyaretçi Takım   COSTA Mad.   CAFE DO LECA1, madeira)

Pro Master 4

22:15:00  22:15:00
Yerel Takım   PINA   LOOK BAR, Viseu

VS

Ziyaretçi Takım   TIMOTEO   ROSAS DO MINHO, Lisboa)
22:15:00  22:15:00
Yerel Takım   PIPO   OM BAR 2, Aveiro

VS

Ziyaretçi Takım   MS80   COVER BAR, Leiria)
22:15:00  22:15:00
Yerel Takım   DANNY   CAFE CONVIVIO, Porto

VS

Ziyaretçi Takım   DANIELMART   CAFFE CAFFE, Vila real)
22:15:00  22:15:00
Yerel Takım   ZE   CANOA 01, Madeira

VS

Ziyaretçi Takım   CARRAJOLA   J.R. 4, Portalegre)

763Tues Dbl Playoffs

02:00:00  02:00:00
Yerel Takım   YGFT   JUST JAKS 3-001

VS

Ziyaretçi Takım   Beauty and the Beast   PROMISELAND 2-001)
02:00:00  02:00:00
Yerel Takım   F*** Eric Freeman   MIDWAY #1-001, Tennessee

VS

Ziyaretçi Takım   BAMA BOYZ   AVENUE 6 #2-001)
Aşağıdaki yerel saati kullanarak hesaplanan zaman çizelgesi:
(Europe/Berlin)
GMT +1
Radikal Players En İyi Dart Oyuncuları Topluluğu