Login
İçindesin: Ev > Online Canlı Dart Oyunları

Online Canlı Dart Oyunları

Online Canlı Dart Oyunları

Bugünkü Planlanmış Yarışmalar

Bugünkü Planlanmış Yarışmalar 18/06/2019 Büyütmek için tıklayın

UNITED LEAGUE G-1

Spain
Yerel Takım:

TOWER RANGERS

(TOWER-001, Tarragona)

VS

Ziyaretçi Takım:

DOBLE 12

(MONKEY-001, Cuenca)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

`SPIEKE 1

('T SPIEKE_04-001, Antwerpen)

VS

Ziyaretçi Takım:

C.S.I CALIFORNIA

(CALIFORNIA 3-001, Burgos)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

NEW DARTS ZONE

(LA CALA-001, Barcelona)

VS

Ziyaretçi Takım:

TOP DOBLE BULL

(DOBLE BULL 1-001, Illes balears)

Zaman:
21:00:00

UNITED LEAGUE G-3

Spain
Yerel Takım:

LA MOSCA TEAM

(THE FOX TAVERN-001, Cádiz)

VS

Ziyaretçi Takım:

PIC-POC-PAS

(PICK&POP-005, Madrid)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

OPEN

(OPEN CAFE-001, Córdoba)

VS

Ziyaretçi Takım:

EQUIPO DIMARMO

(DIMARMO 1-001, Huelva)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

WIRI WIRI PEOPLE

(GATO GOLOSO-001, Las palmas)

VS

Ziyaretçi Takım:

NEW TOWER TEAM

(TOWER-001, Tarragona)

Zaman:
21:00:00

UNITED LEAGUE G-5

Spain
Yerel Takım:

RUBIK

(RUBIK-001, Barcelona)

VS

Ziyaretçi Takım:

PERLA DARTS

(LA PERLA-001, Las palmas)

Zaman:
21:00:00

COPA SEGUNDA TERUEL

Spain
Yerel Takım:

RAYAS

(PUB RAYAS, Teruel)

VS

Ziyaretçi Takım:

HAPPY 3

(PUB HAPPINESS-001, Teruel)

Zaman:
21:00:00

UNITED LEAGUE G-7

Spain
Yerel Takım:

BUNGALOW A

(BUNGALOW-001, Murcia)

VS

Ziyaretçi Takım:

SIS TONS

(SIS TONS-001, Illes balears)

Zaman:
21:00:00

UNITED LEAGUE G-9

Spain
Yerel Takım:

YAROAN 3

(YAROAN 1-001, Huelva)

VS

Ziyaretçi Takım:

TOMATE UNA

(GAUDI BCN 1-001, Barcelona)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

MALAKATOONES

(POOL HABANA-003, Málaga)

VS

Ziyaretçi Takım:

CENTRE COME ON BABY

(CAFE BAR CENTRE-002, Barcelona)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

CALA MAFU ER PRIMO

(LA CALA-007, Barcelona)

VS

Ziyaretçi Takım:

ATLETA TEAM

(ATLETA 2-002, Cuenca)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

INDICA

(INDICA-001, Barcelona)

VS

Ziyaretçi Takım:

DONDE

(PUB ENCUENTRO-001, Málaga)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

CATANIA DARTS 2

(CATANIA 1-001, Huelva)

VS

Ziyaretçi Takım:

TXIKIBOYS

(LOS CUÑAOS-001, Barcelona)

Zaman:
21:00:00

UNITED LEAGUE G-12

Spain
Yerel Takım:

LOS ARTISTAS

(BAR EL VAGON-001, Huelva)

VS

Ziyaretçi Takım:

CASA REINA LOONEY

(EL ARQUILLO-001, Málaga)

Zaman:
21:00:00

UNITED LEAGUE G-16

Spain
Yerel Takım:

TRACIS

(LVDVS-001, Araba)

VS

Ziyaretçi Takım:

BOHEMIA DARTS

(BOHEMIA PUNTA-001, Huelva)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

LOS DARDITOS

(OIANDI-001, Araba)

VS

Ziyaretçi Takım:

DARTS CAFE ATLANTIDA

(CAFE ATLANTIDA-001, Barcelona)

Zaman:
21:00:00

UNITED LEAGUE G-18

Spain
Yerel Takım:

SI PUEDO SI

(CAFE TIFFANY'S-002, Murcia)

VS

Ziyaretçi Takım:

DON PEPON

(DON PEPON-001, Málaga)

Zaman:
21:00:00

PLAY OFF QUINTA

Spain
Yerel Takım:

RUTA TEAM

(RUTA 66-01, Teruel)

VS

Ziyaretçi Takım:

PENTADOS

(PENTAGRAMA 1-001, Teruel)

Zaman:
21:00:00

PLAY OFF SEXTA

Spain
Yerel Takım:

PLUMA O PLOMO

(LION 1-001, Teruel)

VS

Ziyaretçi Takım:

BULUWOMEN

(EL ESCALON, Teruel)

Zaman:
21:00:00

COPA PRIMERA G-2

Spain
Yerel Takım:

NIRO´S

(NIRO´S-001, Santa cruz de tenerife)

VS

Ziyaretçi Takım:

TABAIBA 3 B

(TABAIBA BAR-001, Santa cruz de tenerife)

Zaman:
09:00:00

UNITED LEAGUE G-20

Spain
Yerel Takım:

SANT MARTI

(CP SANT MARTÍ-001, Barcelona)

VS

Ziyaretçi Takım:

MOE'S 2

(BAR DE MOE'S-001, Barcelona)

Zaman:
21:00:00
Yerel Takım:

DARDS VADERS S.MARTI

(CP SANT MARTI-003, Barcelona)

VS

Ziyaretçi Takım:

POKER DARTS

(ZUSHUAIA-B-32-001, Zamora)

Zaman:
21:00:00

LIGA ON-LINE J-4

Spain
Yerel Takım:

TAPAS 59 RUBEN

(BAR TAPAS 59-001, Barcelona)

VS

Ziyaretçi Takım:

SE TU JOSE

(BAR SE TU 2-001, Barcelona)

Zaman:
20:15:00
Yerel Takım:

VALIRA GROJITO

(BAR VALIRA, Barcelona)

VS

Ziyaretçi Takım:

P.BETICA ADRIAN

(PEÑA BETICA-001, Barcelona)

Zaman:
20:40:00

E PRIMAVERA 19 3A-G2

Spain
Yerel Takım:

PERDIGONES DARTS B

(GUILLEN-001, Asturias)

VS

Ziyaretçi Takım:

ROLLING A

(ROLLING-001, Asturias)

Zaman:
18:00:00
Yerel Takım:

CLAPTON B

(CLAPTON2-001, Asturias)

VS

Ziyaretçi Takım:

CONCI E

(CHIGRE CONCI 1-001, Asturias)

Zaman:
18:00:00

G-7 LIGA CRICKET BUR

Spain
Yerel Takım:

VIKINGOS 3.0

(OKINAWA, Burgos)

VS

Ziyaretçi Takım:

SKAPHANDRA

(CHIGRE ASTUR 2-001, Burgos)

Zaman:
08:00:00

G-11 LIGA CRICKET BU

Spain
Yerel Takım:

A MI MANERA

(ASERRADERO-001, Burgos)

VS

Ziyaretçi Takım:

VAGCOLA & DARTS

(A MI MANERA-001, Burgos)

Zaman:
08:00:00

G-15 LIGA CRICKET BU

Spain
Yerel Takım:

REINONAS

(LA ALTEZA-001, Burgos)

VS

Ziyaretçi Takım:

GRILLAOS

(JAULA D GRILLOS-001, Burgos)

Zaman:
08:00:00

G-22 LIGA CRICKET BU

Spain
Yerel Takım:

BIRRA CONDE

(CONDE 3-001, Burgos)

VS

Ziyaretçi Takım:

GOLDEN LADIES

(GOLDEN-001, Burgos)

Zaman:
08:00:00

PAREJAS GRUPO 2

Spain
Yerel Takım:

RIOJANOS

(JUNCO-001, La rioja)

VS

Ziyaretçi Takım:

INTERPUEBLOS

(ARIZONA-001, La rioja)

Zaman:
21:30:00

Dienstag Einzel

Germany
Yerel Takım:

Monkeyface

(BISTRO FLAIR_04-001, Bayern)

VS

Ziyaretçi Takım:

Wolf

(DSO_02-002, Niederösterreich)

Zaman:
21:07:00
Yerel Takım:

Zeus

(S'BÖ_03-001, Bayern)

VS

Ziyaretçi Takım:

Abramo

(PARKHOTEL_05-001, Bayern)

Zaman:
21:07:00
Yerel Takım:

Uni

(ZICK ZACK_05-001, Bayern)

VS

Ziyaretçi Takım:

Pommes

(DARTSCHEUNE-001, Thüringen)

Zaman:
21:09:00
Yerel Takım:

Yvonne

(DARTSCHEUNE-001, Thüringen)

VS

Ziyaretçi Takım:

Fettou

(S'BÖ_03-001, Bayern)

Zaman:
21:19:00

501 DI/DO HC+

Germany
Yerel Takım:

MIKI

(DC MOORDORF_01-001, Niedersachsen)

VS

Ziyaretçi Takım:

LUXE

(DART PALAST_07-001, Berlin)

Zaman:
21:09:00
Yerel Takım:

MILE

(DSO_03-001, Niederösterreich)

VS

Ziyaretçi Takım:

METER

(IMBISS Z.METER_1-001, Niederösterreich)

Zaman:
21:16:00
Yerel Takım:

ARMAGIC

(DSO_03-001, Niederösterreich)

VS

Ziyaretçi Takım:

DER G.

(CHECK IN_01-001, Nordrhein-westfalen)

Zaman:
21:29:00

Doppel Di M.O. T3

Germany
Yerel Takım:

Team Thüngfeld

(BISTRO TREFF-001, Bayern)

VS

Ziyaretçi Takım:

09er

(ROHRECK_01-001, Berlin)

Zaman:
21:09:00
Yerel Takım:

Team Gin Tonic

(ZGLUECKSRITTEROE-001, Sachsen)

VS

Ziyaretçi Takım:

Hart aber eren

(SMOKEY JOE_03-001, Niedersachsen)

Zaman:
21:09:00

Doppel Di M.O. T5

Germany
Yerel Takım:

Bürgis

(BüRGERHAUS_01-001, Nordrhein-westfalen)

VS

Ziyaretçi Takım:

Team-matrix

(TROPICANA BAR-001, Bayern)

Zaman:
21:18:00
Yerel Takım:

Team doppel 1

(ZICK ZACK_03-001, Bayern)

VS

Ziyaretçi Takım:

Fear of The Dart

(BURGSTSCHäNKE_01-001, Nordrhein-westfalen)

Zaman:
21:18:00

Doppel Di M.O. T6

Germany
Yerel Takım:

B & S

(JAEGERWIESEN_02-001, Bayern)

VS

Ziyaretçi Takım:

Die Meerjungfrauen

(MSB-EMD_02-001, Niedersachsen)

Zaman:
21:09:00
Yerel Takım:

Pinky und das Brain

(BOWLINGCENTER_01-001, Bayern)

VS

Ziyaretçi Takım:

Bad Boys

(DART-FACTORY-001, Hessen)

Zaman:
21:19:00

Doppel Di M.O. T7

Germany
Yerel Takım:

No Check

(OLD PUB_04-001, Rheinland-pfalz)

VS

Ziyaretçi Takım:

Butterbirnen

(MSB-EMD_10-001, Niedersachsen)

Zaman:
21:08:00
Yerel Takım:

A nagade de Bagade

(JAEGERWIESEN_01-001, Bayern)

VS

Ziyaretçi Takım:

Darts till dawn

(DITO'S_03-001, Hessen)

Zaman:
21:09:00
Yerel Takım:

Bimo

(BILLCAFEEFFET_07-007, Nordrhein-westfalen)

VS

Ziyaretçi Takım:

Team Papala Pub 2

(PAPALA-PUB_03-001, Nordrhein-westfalen)

Zaman:
21:12:00

Doppel Di M.O. T8

Germany
Yerel Takım:

Born to Porn

(JENSEITS_03-001, Niedersachsen)

VS

Ziyaretçi Takım:

Team Old Pub Trier

(OLD PUB_04-001, Rheinland-pfalz)

Zaman:
21:09:00
Yerel Takım:

Da Beda mochts heid

(ZICK ZACK_03-001, Bayern)

VS

Ziyaretçi Takım:

Die 2 Kurzen

(OLD PUB_04-001, Rheinland-pfalz)

Zaman:
21:15:00

Doppel Di O.O. T9

Germany
Yerel Takım:

Goaßkopfmädels

(BISTRO FLAIR_03-001, Bayern)

VS

Ziyaretçi Takım:

Eline & karlien

(´T SPIEKE_03-003, Antwerpen)

Zaman:
21:09:00
Yerel Takım:

Im ohle 1

(CAFEBISTROOHL_01-001, Nordrhein-westfalen)

VS

Ziyaretçi Takım:

Flying Bull and H96

(PUBLICK_02-001, Niedersachsen)

Zaman:
21:09:00

Master 1

Portugal
Yerel Takım:

Inácio

(CAFÉ BICA DOCE, Leiria)

VS

Ziyaretçi Takım:

JONNY

(BAR O RAPOSO 2, Portalegre)

Zaman:
22:15:00
Yerel Takım:

JOAQUIM

(MARINAS BAR, Porto)

VS

Ziyaretçi Takım:

MAGALHAES

(CRUZEIRO 2-002, Braga)

Zaman:
22:15:00
Yerel Takım:

PIPO

(OM BAR 2, Aveiro)

VS

Ziyaretçi Takım:

COSTA

(DYNAMIC POOL-2-002, Braga)

Zaman:
22:15:00
Yerel Takım:

AREIAS

(VELHA GUARDA -001, Bragança)

VS

Ziyaretçi Takım:

DANY

(FULL HOUSE , Vila real)

Zaman:
22:15:00

Pro Master 4

Portugal
Yerel Takım:

ZECARLOS

(CRUZEIRO, Braga)

VS

Ziyaretçi Takım:

RC

(BOTAS 2-001, Faro)

Zaman:
23:00:00
Yerel Takım:

SILVIO

(CAFÉ NETO, Leiria)

VS

Ziyaretçi Takım:

JOAO

(CAFE A FRAGATA, Santarém)

Zaman:
23:00:00
Yerel Takım:

XIXO

(GARDEN COFFEE 2, Porto)

VS

Ziyaretçi Takım:

LIBELLAS

(CAFE ARCADIA 1, Lisboa)

Zaman:
23:00:00
Yerel Takım:

GAARA

(BITOCLES NEW, Porto)

VS

Ziyaretçi Takım:

MS80

(CAFÉ BREJO, Leiria)

Zaman:
23:00:00

Pro Master 3

Portugal
Yerel Takım:

FECO

(KATE-KERO, Lisboa)

VS

Ziyaretçi Takım:

MIGUEL.S

(SPOT BAR 2-001, Vila real)

Zaman:
22:15:00
Yerel Takım:

NEO

(CAFE ARCADIA 2, Lisboa)

VS

Ziyaretçi Takım:

PMDOLOR

(TEMPLO, Vila real)

Zaman:
22:15:00
Yerel Takım:

CABRAS

(C.C.R.D.ARRIMAL, Leiria)

VS

Ziyaretçi Takım:

HF

(GARDEN COFFEE 3-001, Porto)

Zaman:
22:15:00
Yerel Takım:

EDGAR

(BENCATOMA-001, Porto)

VS

Ziyaretçi Takım:

APARICIO

(CLUBE SETAS, Santarém)

Zaman:
22:15:00

TORNEIOS ONLINE B

Portugal
Yerel Takım:

ZEZINHO

(R JOAO LONGUE-001, Beja)

VS

Ziyaretçi Takım:

FOCA

(SPORTS CAFE -001, Faro)

Zaman:
21:10:00
Aşağıdaki yerel saati kullanarak hesaplanan zaman çizelgesi:
(Europe/Berlin)
GMT +2
Radikal Players En İyi Dart Oyuncuları Topluluğu